7 -24 Servis Destek Hattı (0532 111 44 44): İlgili Numaradan hafta içi (saat 8:00 – 17:00) saatleri arasında ilgili müşteri yetkilileri tarafından servis kaydı alınmakta ve servis durumuna göre işlem başlatılmaktadır. Mesai saatleri dışında (saat 17:00 – 07:59 saatleri arasında) ise Yetkili Servis Nöbetçisi tarafından destek verilmektedir.

TEKNiKEL Tic. ve San. A.Ş. den Servis Hizmeti dört ana başlığa ayrılmakta

  • Satış Sonrası Garanti Hizmeti
  • Garanti Sonrası Servis Sözleşmeli Hizmet
  • Garanti Sonrası Ücretli Hizmet
  • Atölyede Onarım Hizmeti

Satış Sonrası Garanti Hizmeti: Kurumlarla yapılan satış sözleşmelerine ve cihaz özelliklerine uygun olarak peryodik bakım hizmeti ve servis hizmetleri verilmektedir. Ayrıca garanti içerisindeki cihazlarda cihaz uygunluğuna ve kurum internet özelliklerine bağlı olarak Uzak Masa Üstü Bağlantı programı ile online destek verilmektedir

Garanti Sonrası Servis Sözleşmeli Hizmet: Garanti sonrasında kurum ile yapılan Parça Dahil yada Parça Hariç bakım sözleşmelerinde cihazın yıllık bakım prosedürüne uygun olarak bakım hizmetidir. Bakım anlaşması yapılan cihazlarda ayrıca Uzak Masa üstü bağlantı ile anlık destek verilmektedir.

Garanti Sonrası Ücretli Hizmet: Garanti sonrasında kurum ile herhangi bir anlaşma yapılmadığı takdirde parça dahil ve parça hariç Servis Ücretli Hizmetidir. İlgli talep telefon, email ve faks ile bize ulaşır. Ön inceleme yapıldıktan sonra cihaz özelliklerine bağlı olarak teklif, yerinde servis hizmeti ya da uzak masa üstü bağlantı hizmeti olarak hazırlanır ilgili kuruma iletilir. Onaylı teklife istinaden servis programına alınır.

Atölyede Onarım Hizmeti: Taşınabilir cihazların atölyede mevcut hassas ve özel kalibrasyon aletleri kullanılarak test ve kalibre edilen cihazların onarılma hizmetidir.

Hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak hızlı ve doğru çözüm önerileri sunmaktır. Satılan cihazların maksimum verimlilikle ve hassasiyette kullanılmasını temin etmek için gerekli kullanıcı eğitimlerini sunmak servis, kalibrasyon ve kalite kontrollerinin düzenli olarak yapılmasıdır.