TEKNiKEL Tic. ve San. A.Ş. temsilcisi olduğu yurt dışı imalatçı firmalar ve uzmanlaştığı konularda, satış ve satış sonrası hizmet kalitesi ile en üst seviyede yer almayı amaç edinmiş olup tüm faaliyetlerin, dürüstlük ve sorumluluk bilinci ile yürütmeyi şirket prensibi olarak benimsemiştir.

TEKNiKEL Satiş sonrası hizmet için her yıl sektörden gelen talepleri değerlendirip son teknolojik gelişmelere yatırım yaparak hedefini daha da ileri taşımaktadır.

TEKNiKEL aktivitelerini 3 ana sektörde yürütmektedir:

Her sektördeki servis faaliyetlerimiz, konusunda uzmanlaşmış ayrı teknik kadromuz tarafından verilmektedir. Uzmanlık konularına göre eğitimleri olan ve bulundukları sektör sistemlerine uygun eğitim almış teknik kadromuz hem İstanbul merkez şubemizde hem de Ankara şubemizde konuşlandırılmaktadır.

Türkiye temsilcisi olduğumuz imaltçıların iş birliği ile teknik servis elemanlarımız, belli aralıklar ile hem yurt dışı hem de yurt içinde gerekli teknik eğitim seviyeleri güncellenmekte ve buna göre sertifikalandırılmaktadır.

TEKNiKEL Tic. ve San. A.Ş. kadrosunda bulundurduğu teknik personelin eğitim seviyeleri üst ve güncel konumda tutarak servis kalitesinden taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca verilmekte olan teknik servis, müsterilere ait “yazılım ve veri arşivleri” Uluslararası Güvenlik ve Gizlilik prensipler ön planda tutularak yapılmaktadır.